• Slávnostné ukončenie školského roka

• Je tu už dávno očakávaný deň, koniec školského roka 2022-2023. Koniec akademického roka je trošku podanie správy o vykonanej práci. O tom rozprávala zástupkyňa školy pred žiakmi, ktorí sa zhromaždili na chodbe školy. Vyznamenaní žiaci boli odmenení knižnou odmenou. Každému želáme príjemné letné prázdniny, výborný oddych a dobitie síl na ďalší školský rok. Stretneme sa 4.septembra o 8.00 hodine.

• Ünnepélyes tanévzáró

• Elérkezett a rég várt nap, a 2022-2023-as tanév vége. A tanévzáró kicsit számadás az elvégzett munkáról. Erről beszélt az iskolánk igazgatóhelyettese a folyosón összegyűlt diákok előtt. A kitüntetéssel végzett tanulók könyvjutalomban részesültek. Mindenkinek kellemes nyári szünidőt, jó pihenést és feltöltődést kívánunk a következő tanévre. Találkozunk szeptember 4-én 8.00-kor.